Retoric, de ce au drept de vot toti considerati inculti? pentru ca traim intr-o societate democratica si fiecare are dreptul la opinie si propriile gusturi, nu mai ca inainte cand doar elitele, doar bogatii sau doar barbatii puteau vota. Nu poti interzice unuia care asculta Salam sa voteze cum unul care asculta Beethoven nu poate interzice sa voteze incultilor care asculta Madonna. E doar de dragul exemplului. Eu asta spunea ca acum doar o breasla in mare parte voteaza, +1 o sa includa in sistemul de vot si celelalte bresle daca va fi un succes ca Facebook.
@1nesco
In poveste Google zice ca George nu trebuie sa investeasca in off site ci in continut, sa foloseasca Adwords daca vrea sa arunce cu banii in stanga si in dreapta pentru reclama.
Cred ca sunt lucruri care le tolereaza chiar daca nu e de acord cu ele, e totusi o diferenta.




Răspunde cu citat