Totusi un pic nu sunt de acord cu tine. Georgia a actionat pe teritoriul ei !!!
Oricat de miseleste a atacat, a fost pe teritoriul ei si asta cred ca e cel mai important.

Am mai zis eu pe aici, daca ungurii din harhita s-ar razvrati si romania ar incerca {cu forta} sa restabilizeze ordinea, ai avea acceasi parere daca Ungaria ar ataca Romania pentru asta?
Pentru ca eu asa vad problema.

Repet. sunt anti-american si anti-rus . e cam greu dar ma descurc