Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate 81 la 82 din 82

Subiect: Care e faza si cu razboiul asta?

  1. #81
    Avatarul lui Tudi
    Tudi este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    30th December 2007
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.581
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Foarte interesant ce zici tu. Eu in link-ul care l-ai dat, am vazut doar un halterofil care si-a rupt mana ridicand greutatile :C

    Eu as vrea sa iasa Obama in State, pare mai diplomat si s-a pronuntat de multe ori impotriva razboiului, pe cand Mccain mi se pare pe acelasi profil cu Bush.

  2. #82
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    38
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53

    Implicit

    Am vorbit cu cineva din state [o romanca] si mi-a spus ca obama are mari sanse sa castige tocmai pentru ca spera ca se va retrage din iraq.

    Legat de link ma refer la link-ul asta http://zeitgeistmovie.com/main.htm

    in celalalt se pare ca au schimbat aia filmuletul de pe prima pagina atunci era un filmuletz [necenzurat] in care niste reporteri turci au fost luati la tir, ciuruiti [in masina] si pe urma arestati de catre armata rusa.
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Faza enervanta analytics
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 25th February 2011, 14:59
  2. Prea tare faza
    De florin în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 1st October 2007, 03:40
  3. cea mai tare faza.....
    De meetzah în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 10th August 2007, 14:28
  4. trafic.ro - ? stie cineva care e faza? si de ce?
    De adi_novac în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 31st January 2007, 19:29
  5. Faza amuzanta!
    De Ben Boingeanu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 3rd August 2004, 08:24

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •