Foarte interesant ce zici tu. Eu in link-ul care l-ai dat, am vazut doar un halterofil care si-a rupt mana ridicand greutatile :C
Eu as vrea sa iasa Obama in State, pare mai diplomat si s-a pronuntat de multe ori impotriva razboiului, pe cand Mccain mi se pare pe acelasi profil cu Bush.



Răspunde cu citat
atunci era un filmuletz [necenzurat] in care niste reporteri turci au fost luati la tir, ciuruiti [in masina] si pe urma arestati de catre armata rusa.
