Doar ca SUA nu a reusit sa bage doar o cuba in coasta Rusiei, a reusit sa bage 2, pentru ca si ucraina e acolo. Misca discret in front deocamdata....vad ca nu au invatat nimic din lectia pe care o primeste Georgia. Nu stiu daca e bine sau rau.