Citat Postat în original de cristi Vezi Post
vad ca nu au invatat nimic din lectia pe care o primeste Georgia.
pai da, dar SUA nu are doar 3 tancuri si 5 soldati. cam baga frica-n rusi cu intrarea Georgiei in NATO (cat de curand).