Postat în original de cristi vad ca nu au invatat nimic din lectia pe care o primeste Georgia. pai da, dar SUA nu are doar 3 tancuri si 5 soldati. cam baga frica-n rusi cu intrarea Georgiei in NATO (cat de curand).
Sisteme CISS
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum