Rezultate 1 la 10 din 82

Subiect: Care e faza si cu razboiul asta?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Cristina Andrei
    Cristina Andrei este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    11th April 2008
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    45
    Posturi
    337
    Putere Rep
    39

    Implicit

    Chiar aseara discutam acest subiect cu cativa prieteni...
    Rusia foloseste scuza de "epurare etnica" pt a ataca un stat independent. Nu-i nimic, s-au vazut si pretexte mai cusute cu ata alba, gen "arme biologice" & stuff.
    Pt cei care subestimeaza Rusia, ganditi-va ca este un gigant al resurselor naturale, de care Europa cam duce lipsa. Deci UE are botnita.
    Am vazut ca a marait Bush aseara la rusi:
    "Russia has invaded a sovereign neighboring state and threatens a democratic government elected by its people. Such an action is unacceptable in the 21st century,"
    iar acum vad la Yahoo news, dupa cum ma asteptam, ca:
    "Russia ordered a halt to military action in Georgia on Tuesday, after five days of air and land attacks sent Georgia's army into headlong retreat and left towns and military bases destroyed."
    Jocul este intre Rusia si USA.

  2. #2
    Avatarul lui forapathy
    forapathy este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th May 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    212
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.

  3. #3
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    38
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53

    Implicit

    Probabil face misto...altfel, e un cretin si ar merita sa stea in linia intai
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

  4. #4
    Avatarul lui Cristina Andrei
    Cristina Andrei este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    11th April 2008
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    45
    Posturi
    337
    Putere Rep
    39

    Implicit

    E un american din statul Georgia, care a crezut ca sar rusii pe el!

  5. #5
    Avatarul lui Federals
    Federals este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    29th November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    612
    Putere Rep
    35

    Implicit

    E la misto, e clar ca nu e american la cata engleza stie. Ii gasesti cel putin 5 greseli intr-o fraza

  6. #6
    Avatarul lui mike_ppc
    mike_ppc este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    7th September 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Posturi
    839
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Pana la urma, se pare ca presedintele georgian a vrut sa fie "marele unificator" si a facut o greseala monumentala atacand in Osetia de Sud (si inca in prima zi a olimpliadei!). Intrebarea este: cine l-a "ajutat" sa faca aceasta greseala ?

  7. #7
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    38
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53

    Implicit

    Citat Postat în original de mike_ppc Vezi Post
    Pana la urma, se pare ca presedintele georgian a vrut sa fie "marele unificator" si a facut o greseala monumentala atacand in Osetia de Sud (si inca in prima zi a olimpliadei!). Intrebarea este: cine l-a "ajutat" sa faca aceasta greseala ?
    Cred ca e mai mult deloc clar. Cine are mai mult interes sa cada rusii ?
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Faza enervanta analytics
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 25th February 2011, 14:59
  2. Prea tare faza
    De florin în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 1st October 2007, 03:40
  3. cea mai tare faza.....
    De meetzah în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 10th August 2007, 14:28
  4. trafic.ro - ? stie cineva care e faza? si de ce?
    De adi_novac în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 31st January 2007, 19:29
  5. Faza amuzanta!
    De Ben Boingeanu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 3rd August 2004, 08:24

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •