Rezultate 1 la 10 din 82

Subiect: Care e faza si cu razboiul asta?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Federals
    Federals este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    29th November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    612
    Putere Rep
    35

    Implicit

    E la misto, e clar ca nu e american la cata engleza stie. Ii gasesti cel putin 5 greseli intr-o fraza

  2. #2
    Avatarul lui mike_ppc
    mike_ppc este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    7th September 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Posturi
    839
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Pana la urma, se pare ca presedintele georgian a vrut sa fie "marele unificator" si a facut o greseala monumentala atacand in Osetia de Sud (si inca in prima zi a olimpliadei!). Intrebarea este: cine l-a "ajutat" sa faca aceasta greseala ?

  3. #3
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    38
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53

    Implicit

    Citat Postat în original de mike_ppc Vezi Post
    Pana la urma, se pare ca presedintele georgian a vrut sa fie "marele unificator" si a facut o greseala monumentala atacand in Osetia de Sud (si inca in prima zi a olimpliadei!). Intrebarea este: cine l-a "ajutat" sa faca aceasta greseala ?
    Cred ca e mai mult deloc clar. Cine are mai mult interes sa cada rusii ?
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Faza enervanta analytics
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 25th February 2011, 14:59
  2. Prea tare faza
    De florin în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 1st October 2007, 03:40
  3. cea mai tare faza.....
    De meetzah în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 10th August 2007, 14:28
  4. trafic.ro - ? stie cineva care e faza? si de ce?
    De adi_novac în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 31st January 2007, 19:29
  5. Faza amuzanta!
    De Ben Boingeanu în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 3rd August 2004, 08:24

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •