La mine e de ceva timp butonul verde, sunt foarte atent cand lucrez in Profitshare sa nu-l apas din greseala.
@Dragos eu nu vad Orbitvu pe acel link. Asistenul a fost disparut si in weekend, a aparut luni, azi vad a iar e disparut (poate d-aia am inregistrat si ceva comisioane).
P.S. O sa fie jale de BF, cred ca vor trimite 10 newslettere in ziua respectiva![]()




Răspunde cu citat


