Rezultate 1 la 10 din 24

Subiect: Romanii in Web/SEO

Vizualizare arbore

  1. #19
    Avatarul lui 100R
    100R este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    1st December 2010
    Posturi
    749
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Tot din mass-media.
    Am mai zis intr-un post, noi ne ocupam cu gainariile, cersatoria, altii sunt criminali seriosi, spatiul ex sovietic, America Latina. La noi e bine in sensul ca de aia isi permite lumea sa te injure ca nu-i place fata ta si altele, la ei, in Columbia, Mexic e un lux sa faci pe smecherul. Nu e perfect in Romania, dar exista un oarecare respect pentru viata. Uitati-va in Mexic, uitati un video in care armata trebuie sa intervina pentru a controla orasul Juarez, CD JUAREZ CHIHUAHUA LA MAS VIOLENTA DE MEXICO - YouTube traficantii santaseaza politia, pe un sef de politie l-au omorat, pe altul l-au fortat sa demisioneze sub amenintarea ca in fiecare zi ucid 2 politisti, si au trecut la fapte, au ucis doi politisti nevinovati in prima zi, seful politiei a demisionat si a trebuit sa paraseasca tara cu familia.

    Nu sunt filme, au decapitat zilele trecute un avocat si i-au aruncat parti din trup prin tot orasul.

    Mama avocatului

    Canalul utilizatorului JUAREZVIOLENTOO - YouTube

    Politist impuscat in supermarket

    EJECUTAN A POLICIA MUNICIPAL EN SUPER MERCADO GONZALEZ - YouTube

    3 agenti de politie impuscati tot in Juarez anul asta

    EJECUTAN A 3 AGENTES MINISTERIALES EN CD JUAREZ. - YouTube

    In final o intrebare, exista noroc? exista, faptul ca ne-am nascut aici si nu in Mexic sau alte tari, ca avem totusi posibilitatile care le avem aici e un noroc, sansele ca sa fim fost acum online, sa vorbim de seo ar fi fost minime daca ne-am fi nascut intr-o coliba prin Indonezia, Africa etc Orice geniu, presedinde etc n-ar fi fost ceva, n-ar fi insemnat nimic daca nu s-ar fi nascut intr-un loc si moment potrivit. Noroc e sa te nasti in locul si momentul potrivit pentru ca sa poti sa-ti pui in valoare calitatile tale ca om sa-ti vezi de viata cat mai in liniste si sa fii ferit de tot felul lucruri urate.
    Depinde ce parte a paharului o vede fiecare.
    Ultima modificare făcută de 100R; 17th October 2011 la 21:49.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Romanii tot romani sunt....
    De Cristi G în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 19
    Ultimul Post: 21st November 2009, 22:28
  2. Romanii tot romani partea a 2-a
    De kleampa în forumul Plagiat
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 18th November 2009, 01:08
  3. Romanii tot romani
    De kleampa în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 15th October 2009, 12:25
  4. Romanii in DMOZ..
    De evolution în forumul DMOZ
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 30th April 2007, 08:55
  5. Ce Fac Romanii Nostrii
    De Cristian Mezei în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 15th May 2006, 16:43

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •