Aceasi parere o am si eu, si pe aceasta cale rog toti moderatorii / adminii si membri acestui forum sa fie mai ingaduitori, sa continuam sa ne ajutam mai mult. Tin sa il felicit pe DAN pentru initiativa sa cu advertorialele gratuite. Speram totusi ca si alte opinii si sugestii ce au dat roade sa fie dezvaluite tuturor celor care sunt dornici sa invete SEO.






