Pagina 437 din 577 PrimulPrimul ... 337387427435436437438439447487537 ... UltimulUltimul
Rezultate 4.361 la 4.370 din 5770

Subiect: 2parale, afiliatii si marketingul afiliat

bampiru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    16
    Data înscrierii
    26th April 2011
    Posturi
    95
    Putere Rep
    16

Implicit

guys, ce se intampla cu b-mall [.] ro de sunt click-uri pe "unelte inexistente" ? se intampla doar la mine treaba asta?

Octav este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    19th March 2013
    Posturi
    324
    Putere Rep
    28

Implicit

Pentru cei interesati: Intalnire Lumea SEO PPC

mike07 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    27
    Data înscrierii
    30th April 2008
    Posturi
    522
    Putere Rep
    27

Implicit

Citat Postat în original de Stefania Trandafir Vezi Post
    1. ecco-shoes.ro au anuntat ca au inceput pregatirile de Black Friday 2013.
    2. ClickShop
    vom intra in curand in ultima suta de metri pentru pregatirile Black Friday-ului din acest an. Am pregatit serverele si finalizam discount-urile ce vor fi acordate clientilor.
    3. WatchShop
    Anul acesta vor fi cu ocazia Black Friday reduceri si mai mari decat anul trecut, vom ajunge la reduceri de pana la 90% si din acest motiv in datele de 29, 30 si 1 Decembrie vom putea acorda comisioane de 2,5%. Motivul scaderii comisionului il reprezinta faptul ca vom avea multe produse in cadrul promotiei Black Friday cu marja 0%.
    4. evoMAG
    Pentru ca Black Friday inseamna oferte speciale, de cele mai multe ori la limita indicelui de profit sau chiar in pierdere, am ales sa oferim timp de 3 zile (29-30.11 si 01.12.2013) un procent de 1% din valoarea vanzarilor pe care le generati.

In ceea ce privesc materialele, vom urca in timp util atat bannerele pentru categoriile pentru care vom aplica reduceri cat si feed-ul care va cuprinde toata selectia de reduceri a acestui eveniment.
    Ultima modificare făcută de mike07; 28th October 2013 la 16:47.

avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.362
    Putere Rep
    48

Implicit

EvoMag
    am ales sa oferim timp de 3 zile (29-30.11 si 01.12.2013) un procent de 1% din valoarea vanzarilor pe care le generati.
    deja nu mai e cazul sa asteptati BlackFriday ...toti taie comisioanele la jumatate
    ░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

irealx este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    18
    Data înscrierii
    16th August 2011
    Posturi
    336
    Putere Rep
    18

Implicit

Eu astept mesajul:

Pentru ca Black Friday inseamna oferte speciale, de cele mai multe ori la limita indicelui de profit sau chiar in pierdere, am ales sa oferim timp de 3 zile (29-30.11 si 01.12.2013) un procent de 0% din valoarea vanzarilor pe care le generati.
    Sa vedem acum care ofera primii

LensFlare este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Posturi
    1.114
    Putere Rep
    30

Implicit

Pentru ca Black Friday inseamna oferte speciale, de cele mai multe ori la limita indicelui de profit sau chiar in pierdere
    In concluzie Evomag minte sau incalca legea?

Catalin Cerga este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    5th April 2013
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    1.027
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de LensFlare Vezi Post
    In concluzie Evomag minte sau incalca legea?
    Daca iei ceva cu 1000 de lei si vinzi cu 1001, vinzi in pierdere fara sa incalci legea, pentru ca nu-ti acoperi costurile.
    Albert Einstein. Sa am si eu ceva inteligent in semnatura.

Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    119
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    3.173
    Putere Rep
    119

Implicit

Citat Postat în original de irealx Vezi Post
    Eu astept mesajul:

Sa vedem acum care ofera primii
    Ghici?

BlackFriday este cu si despre IT & Electro. Nu ma intereseaza de fashion si accesorii (acolo sunt reduceri tot timpul), dar ma intereseaza magazinele cu produse IT & Electro care STAU live cand trebuie

Tocmai la ei sa fie 0%? Surprize - Surprize?

Off: propun un negativ in masa pentru Kidu, Claudiu si altii, daca au tupeul sa anunte 0%. Daca tot primesc reputatie pentru orice stire (maine ploua, azi e soare, etc), sa le dam negative, zic
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

LensFlare este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Posturi
    1.114
    Putere Rep
    30

Implicit

@Catalin, hai sa fim seriosi, nu vor iesi pe pierdere... pentru ca incepand de acum vor ridica usor preturile si de Black Friday foarte putine produse vor avea reduceri reale, majoritatea se vand de fapt la pretul normal. Evomag cu anuntul respectiv incearca sa vanda castraveti la gradinar si sa castige pe toate fronturile.
    Ultima modificare făcută de LensFlare; 28th October 2013 la 17:57.

Stefania Trandafir este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    18th June 2012
    Posturi
    550
    Putere Rep
    23

Implicit

Asta este lista de anul trecut, cu magazinele implicate in 2p. Cine stie ce comision a avut evomag anul trecut si acum doi ani? Acum doi ani inteleg ca au ramas fara stoc de marfa si de aici multe comisioane anulate.
    Daca a ramas fara competitie in 2p, nu m-as mira si daca evomag ar da un comision si de 0,1%. Cand toate magazinele din lume ofera comisioane grase afiliatilor ca sa le aduca clienti, la noi bineinteles ca este altfel.
    Sincer, cred ca voi promova doar magazinele care merita. Vorba aceea: ''Esti domn cu mine, sunt do(a)mn(a) cu tine!"

Mie imi sta gandul doar la serverul lui 2p, m-as linisti daca ne-ar spune ca au situatia sub control. Si imi vine in minte poza cu tetele care este Superman Chiar o fi existat o astfel de poza ?
    Nu stiu de ce, dar vad un Black ''Black Friday".
    If you don’t build your dream, someone will hire you to help build theirs ✔

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •