Si cu siguranta nu se va schimba nimic, nu acesta este interesul lorDaca erau interesati de afiliati primeam un raspuns oficial la problemele ridicate pana acum. Momentan ei tin acest sistem pentru ca mai au nevoie de afiliatii part time. Cei care scot 300-400 lei pe luna, care nu sunt interesati sa traiasca exclusiv din acest program, dar care fac reclama si afisari aproape gratis.



Daca erau interesati de afiliati primeam un raspuns oficial la problemele ridicate pana acum. Momentan ei tin acest sistem pentru ca mai au nevoie de afiliatii part time. Cei care scot 300-400 lei pe luna, care nu sunt interesati sa traiasca exclusiv din acest program, dar care fac reclama si afisari aproape gratis.
Răspunde cu citat
