Citat Postat în original de Stirbu Daniel Vezi Post
De ce crezi ca se intamplă să închidă în nas românilor ?
Iți închid în nas pentru că românii au profitat, nu au folosit cu bun simț o ofertă. Eu îi cred că sunt și ei plictisiți de "jmecherași" din românia.
Nu cred ca suntem noi cei mai cu mot. Nu cred ca suntem singura tara din lume cu care procedeaza asa.
Probabil au avut mai multe probleme cu clienti din tari de astea de lumea a treia si au decis pur si simplu sa nu mai faca afaceri cu acele tari.