Postat în original de klaudiu Incearca sa le scrii si sa-i intrebi pe ei cum sa procedezi. Din ce stiu, sunt destul de prompti. Le-am scris, ma gandeam ca sunteti voi mai rapizi.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Afișează nor etichetă
Reguli Forum