Mie mi se pare cam aiurea ca cei care au dat anuntul vor web 2.0, dar nici ei nu sunt siguri ce e ala.
Mie mi se pare cam aiurea ca cei care au dat anuntul vor web 2.0, dar nici ei nu sunt siguri ce e ala.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)