Mie mi se pare cam aiurea ca cei care au dat anuntul vor web 2.0, dar nici ei nu sunt siguri ce e ala.
Mie mi se pare cam aiurea ca cei care au dat anuntul vor web 2.0, dar nici ei nu sunt siguri ce e ala.
Trebuia sa pui linkul.
Daca imi ofera un salariu sanatos.. presimt ca stiu eu programul web 2.0. Programul e foarte simplu.. e intre orele 9 si 18.![]()
Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)