Postat în original de haos Trebuia sa pui linkul. Daca imi ofera un salariu sanatos.. presimt ca stiu eu programul web 2.0. Programul e foarte simplu.. e intre orele 9 si 18. http://www.bestjobs.ro/index.php?bj_...80&idcluster=5
Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum