Gandidu-ma la ceea ce inseamna Web2.0, cred ca ii intereseaza un cunoscator al ultimelor tehnologii, sa stie sa integreze diverse API-uri.
L.E: Nu am observat ca este vorba de postul de web designer...
Gandidu-ma la ceea ce inseamna Web2.0, cred ca ii intereseaza un cunoscator al ultimelor tehnologii, sa stie sa integreze diverse API-uri.
L.E: Nu am observat ca este vorba de postul de web designer...
Ultima modificare făcută de eugen; 5th September 2008 la 11:40.
WEB 2.0 e un trend si nimic mai mult.. tehnologiile care sunt acum erau si acum 4-5 ani cand au inceput sa apare primele referiri la web 2.0
evolutia graficii web, a site-urilor si interfetelor cat mai user friendly, accesabilitate, comunitati online.. toate astea aveau nevoie de un nume
cat despre anunt cred ca a fost "tradus" de cineva care inca mai crede ca three inseamna copac
Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)