Personal as prefera tara in care se vorbeste limba mea, nu stiu asa imi place.
Am fost in America, am fost prin Europa.

In Europa zic ca sunt aceleasi prostii ca la noi.

As pleca in America si m-as muta, da, e cu totul altceva acolo si poti face bani usor daca esti destept.