
Postat în original de
Kidu
cred ca glumesti, sau esti unul dintre putinii norocosi care e inconjurat de oameni ok, eu nu vad decat bolnavi de gelozie ca ai un leu in plus sau ca iti merge o secunda mai bine, oameni fericiti cand ai clacat sau ti-a luat-o inainte la casa de marcat.
Pana la urma prietenii nii putem alege, depinde de noi ce fel de oameni atragem in jurul nostru. Si eu am aut si am de a face cu lichele si opurtunisti, dar pastrez distanta. Pe mine ma preocupa spiritualitatea si prin asta "atragi" oameni mai de calitate langa tine. Oricunde am fost prin lume eu am "nimerit" in general doar oameni de calitate, dar vedeam si jigodiile
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama