Daca ar fi o tara exact ca si romania (munti, mare, si toate frumusetile naturii) dar sa nu fie populata, as emigra![]()
Daca ar fi o tara exact ca si romania (munti, mare, si toate frumusetile naturii) dar sa nu fie populata, as emigra![]()
Ei da citind....vad ca parerile sunt impartite si ma subscriu si eu ca un fan al Romaniei cu toate cele bune si rele ale ei. E aproape la fel peste tot. Suntem popoare diferite cu caractere diferite. As imigra doar daca s-ar termina toate oportunitatile in Romania.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)