Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 51 la 52 din 52

Subiect: Ai emigra?

  1. #51
    Avatarul lui PhoeniXman
    PhoeniXman este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    8th October 2010
    Locaţie
    Cluj
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.834
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Daca ar fi o tara exact ca si romania (munti, mare, si toate frumusetile naturii) dar sa nu fie populata, as emigra

  2. #52
    Avatarul lui dexterz
    dexterz este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    17th June 2011
    Vârstă
    39
    Posturi
    54
    Putere Rep
    28

    Implicit

    Ei da citind....vad ca parerile sunt impartite si ma subscriu si eu ca un fan al Romaniei cu toate cele bune si rele ale ei. E aproape la fel peste tot. Suntem popoare diferite cu caractere diferite. As imigra doar daca s-ar termina toate oportunitatile in Romania.

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •