Rezultate 1 la 10 din 52

Subiect: Ai emigra?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Balauta
    Balauta este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    27
    Data înscrierii
    20th October 2011
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    50
    Posturi
    37
    Putere Rep
    27

    Implicit

    Am fost in strainatate sa muncesc si m-am intors pentru ca si acolo este greu, si acolo este problema locurilor de munca, si costurile de viata sunt mult mai mari

  2. #2
    Avatarul lui edy12006
    edy12006 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    26th January 2009
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    34
    Posturi
    3.260
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Citat Postat în original de Balauta Vezi Post
    Am fost in strainatate sa muncesc si m-am intors pentru ca si acolo este greu, si acolo este problema locurilor de munca, si costurile de viata sunt mult mai mari
    Cum spuneam si mai sus, nu ma refeream la ideea dea emigra pentru a munci, ci pentru a lucra si a te acomoda intr-un mediu decent. A munci = pe plantatie sau in constructii, a lucra = a avea un job decent ce nu presupune numai forta fizica.
    Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
    Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •