Am fost in strainatate sa muncesc si m-am intors pentru ca si acolo este greu, si acolo este problema locurilor de munca, si costurile de viata sunt mult mai mari
Am fost in strainatate sa muncesc si m-am intors pentru ca si acolo este greu, si acolo este problema locurilor de munca, si costurile de viata sunt mult mai mari
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)