Nu m-as muta din Romania. Oricum, aici nu este problema politica...s-a politizat, afecteaza, DAR cel mai mult afecteaza prostia romanului si comunismul.
Populatia a fost inchisa, n-a avut voie sa faca nimic, cei care au fost la tara au fost mai mult sau mai putin obligati sa treaca la oras. Cum sa pui in 4 pereti unul care a crescut cu vaca? Care n-are educatie?