Sunt invitat joi la un hangout cu 2p si "afiliati de top" ( cred ca trebuie sa fiu mandru de titulatura ). Nu stiu cine a mai fost invitat de aici, as vrea sa formulati cateva intrebari sau sugestii referitoare la sistemul 2p pe care sa le discut la intalnirea virtuala. Subliniez ca nu pot sa fiu un avocat, deci nu mi trimiteti liste de comisioane respinse, sau plangeri, ma refer la idei constructive. Astept pm.