Eu sunt unul din omanii sictiriti care a renuntat la 2 parale, am am cateva campanii ramase prin articole
Vin si eu cu urmatoarea propunere
Dar daca fiecare magazin ar primi lunar un calificativ/nota de la afiliati acelui magazin (restrictionandu-se doar la cei care au inregistrat un comision in ultimele 30 de zile), nu ar fi mai usor pentru afiliati sa aleaga acele magazine care au note/calificative mai bune, cei care a calificative negative se elimina automat astfel din sistem
Nichita ai +1 de la mine
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama