Pagina 327 din 577 PrimulPrimul ... 227277317325326327328329337377427 ... UltimulUltimul
Rezultate 3.261 la 3.270 din 5770

Subiect: 2parale, afiliatii si marketingul afiliat

Demo este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th April 2013
    Locaţie
    Snagov
    Posturi
    38
    Putere Rep
    0

Implicit

Am avut click-uri inregistrate la 6:58 si urmatorul la 9:50. In intervalul asta de timp nimic

lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    93
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    43
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    93

Implicit

Citat Postat în original de Demo Vezi Post
    Am avut click-uri inregistrate la 6:58 si urmatorul la 9:50. In intervalul asta de timp nimic
    si la mine la fel, tinand cont ca eu am un click la cel mult 2 minute si am avut si campanie pe facebook in intervalul asta
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

inSecure este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    2nd December 2007
    Posturi
    612
    Putere Rep
    29

Implicit

Mi se pare incredibil ce se intampla. Orice mentenanta (in caz ca se stie de ea) se face noaptea..2parale sunt din romania, ar fi normal ca orice mentenanta sa fie pe la ora 02:00AM sau pe acolo..

Daniela este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    21
    Data înscrierii
    5th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    31
    Posturi
    123
    Putere Rep
    21

Implicit

Confirm si eu faptul ca nu sunt click-uri inregistrate in dimineata asta. Nu am stat sa verific exact, dar daca de obicei pana la ora aceasta aveam ~40-50 click-uri, azi am doar 8.
    Content writer & marketing afiliat

avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    51
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    51

Implicit

░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

tymbark este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    5th November 2010
    Locaţie
    Iasi
    Posturi
    1.355
    Putere Rep
    40

Implicit

4. Ce planuri aveti pe viitor pentru 2Parale?

Sa investim in continuare in platforma in primul rand pentru automatizarea completa a fluxului de incasari si de plati. Sa extindem/upgradam echipa.

Sa ne apropiem de 1.000 de programe de afiliere active in retea la finalul lui 2013.
    Bravo lor. In loc sa se axeze pe rezolvarea problemelor care sunt deja, ei vor sa adune mai multi advertiseri. Pun pariu ca support-ul se va rezolva de la sine, din moment ce vor depasi pragul de 1.000 de advertiseri.
    Signatura lipsa

LensFlare este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Posturi
    1.114
    Putere Rep
    33

Implicit

Intrebare: Cum e posibil ca un magazin online de haine destul de cunoscut (fashionup) sa nu aiba sortare dupa marime?

@tymbark ca in orice afacere romaneasca se merge pe cantitate, nu pe calitate.

Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    87
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Posturi
    3.995
    Putere Rep
    87

4 out of 4 members found this post helpful.

Implicit

Oameni buni, cu riscul de a-mi atrage antipatii, parca prea multa carcoteala in ultimele pagini. Ok, nu e o platforma perfecta, dar totusi, datorita acestei platforme, majoritatea incasati lunar niste banuti.

Ok, suntem la ani lumina distanta de pietele occidentale, dar iarasi, sa pastram proportiile, in ro afilierea inca este in faza de pionierat. Va mai trece probabil ceva vreme pana ce lucrurile vor intra pe un fagas normal.

Ce este insa imbucurator (dar nu stiu cati apreciaza acest lucru) este ca oamenii se chinuie sa ofere un mediu propice performantei. Ba chiar sunt obligati sa o faca dat fiind concurenta care incepe sa devina din ce in ce mai acerba odata cu lansarea noilor platforme de afiliere.

Nu sunt perfecti, au lacune mari in anumite privinte, dar cred ca merita totusi un pic de clementa din partea voastra.

EDIT:
    Si ca tot aduceati vorba de suport : Am primit raspuns la email in mai putin de doua ore. ASTAZI ! E mai mult decat ok, zic, eu, tinand cont ca problema ridicata nu era de urgenta maxima. (si sunt un afiliat nesemnificativ in 2p, deci nu se pune problema de tratamente preferentiale)
    Ultima modificare făcută de Robert; 5th June 2013 la 12:44.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

Daniela este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    21
    Data înscrierii
    5th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    31
    Posturi
    123
    Putere Rep
    21

2 out of 2 members found this post helpful.

Implicit

@robyroy - Nu vad ce rau facem daca discutam despre aceste probleme, n-a zis nimeni ca trebuie sa le dam in cap sau altceva. Suntem pe un forum si e un topic dedicat celor de la 2parale, deci discutam probleme, cautam solutii, etc.
    Acum sincer, ce ar trebui sa facem, sa stam cuminti in banca noastra ca la scoala si sa nu spunem nimic, sa asteptam sa se rezolve lucrurile de la sine? O problema ar fi daca unii s-ar plange doar pe forum de anumite probleme fara sa ii contacteze si pe cei de la 2parale.
    Content writer & marketing afiliat

Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    87
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Posturi
    3.995
    Putere Rep
    87

Implicit

@Daniela, departe de mine gandul acesta. Doar ca ar trebui sa fim un pic mai constructivi. Zic si eu.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •