Citat Postat în original de Olivian Breda Vezi Post
Legat de eMAG și smartphone - în alte țări se pune mult mai mult accent pe mobile, și eMAG vor să fure startul - să ai aplicația lor pe mobil, să te obișnuiești cu ea. Până vor face și alți comercianți același lucru, ei deja să domine.

Îmi dau seama că e mult mai dificil, dar poți comanda cu un emulator de pe PC:

Însă, într-adevăr e mai greu.
Nu merge un android de asta x86 DistroWatch.com: Android-x86 instalat in virtualbox ?

O sa incerc treaba asta si revin