@Aurel, stiam de asta insa nu mi se pare ca e o solutie buna. Apar redirecturi la toate posturile, ceea ce poate parea dubios. Am rezolvat pana la urma, nemaiavand nevoie de id in url.
Pentru cei care doresc sa introduca respectivul id, doar in posturile noi, solutia este aici.



Răspunde cu citat



