Postat în original de haos @draqoz: omul intreaba cat costa la 100k/zi si 5k$/luna, nu la 20k$/luna si mai si specifica sa nu iei in considerare nisa. In Romania daca nu-l vinzi la o companie cu potential nu ai lua mai mult de 2300 euro. si nu vezi ca am zis $60k la profitu dat de el?
Poti sa dai de mine usor, @contact.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum