am observat ca sunt mai multe site-uri care probabil apartin aceluiasi proprietar(la fiecare dintre site-uri se regaseste o lista identica de site-uri in blogroll si layout-urile sunt identice), sunt pe aceeasi nisa(pariuri) si abordeaza in mare parte aceleasi subiecte, nu stiu daca site-urile au fost lansate in aceeasi perioada sau pe parcursul mai multor luni/ani
intrebarea mea ar fi daca este mai avantajos crearea mai multor site-uri similare sau doar unul singur este suficient?



Răspunde cu citat


nici eu nu am abandonat cu totul reteaua ce am facut dar am scos toate linkurile sitewide si am lasat doar linkurile din articole. Sunt doar cateva bloguri blogspot cu cateva articole dar ajuta.
