Stiu o singura chestie care ar putea sa merite dar... cauzeaza niste neplaceri si nu stiu cat de civilizat este.
Spray cu vopsea: sigla/adresa siteului desenata in mii de locatii din oras ( se poate incepe cu trotuarul ca sa nu deranjam prea mult populatia - singura parte frumoasa este ca se poate "targeta": trotuarul din fata universitatiilor, din fata bancilor... etc ).
PS: Stiu ca n-are legatura cu tricoul dar hai sa fim seriosi. Ar merita promovare pe tricou doar daca s-ar da gratis sute/mii de tricouri care sa fie si purtate. Si chiar si asa, este destul de utilizata aceasta metoda cu sigle/branduri.



