Citat Postat în original de Vipe Vezi Post
O campanie buna cu tricourile este sa iei o echipa de fotbal/hambal etc si sa le faci tricouri sau sa organizezi diferite intreceri sau alergari de placere prin parcuri in zilele bune!
Eu zic ca ati putea pune in practica chestia asta la campionatele de fotbal din licee si intre licee. Jucatorii isi doresc tricouri gratis, lumea vede reclama voastra la ei pe tricou. It's a win win opportunity. Ca sa nu mai zic de targetul relativ bunicel... La mine in liceu garantez cu viata ca ar tine. Si dupa, mai apar poze pe facebook, taguri, mii de prieteni, curiozitati, si mai vin vizitatori si de acolo...