1st March 2011, 21:00
#11
2 out of 2 members found this post helpful.

Postat în original de
Vipe
O campanie buna cu tricourile este sa iei o echipa de fotbal/hambal etc si sa le faci tricouri sau sa organizezi diferite intreceri sau alergari de placere prin parcuri in zilele bune!
Eu zic ca ati putea pune in practica chestia asta la campionatele de fotbal din licee si intre licee. Jucatorii isi doresc tricouri gratis, lumea vede reclama voastra la ei pe tricou. It's a win win opportunity. Ca sa nu mai zic de targetul relativ bunicel... La mine in liceu garantez cu viata ca ar tine. Si dupa, mai apar poze pe facebook, taguri, mii de prieteni, curiozitati, si mai vin vizitatori si de acolo...
Digital Performance Specialist - realizez campanii de FB, IG, Google si YouTube Ads.
Ah, ma mai ocup si cu grafica photo si video. Pentru colaborari ma puteti contacta
aici.