Rezultate 1 la 10 din 62

Subiect: Reclama pe tricou

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    Citat Postat în original de George Ginghina Vezi Post
    Ca sa nu mai zic de targetul relativ bunicel... La mine in liceu garantez cu viata ca ar tine.
    Rezerve mari privind targetul.
    Marea majoritate sub 18 ani, alocatie de vreo 40 ron/lunar? Pt un magazin online nu prea mere.
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  2. #2
    Avatarul lui Vipe
    Vipe Guest


    Implicit

    Citat Postat în original de 1nesco Vezi Post
    Rezerve mari privind targetul.
    Marea majoritate sub 18 ani, alocatie de vreo 40 ron/lunar? Pt un magazin online nu prea mere.
    Cuantumul alocației diferă în funcție de venit și de numărul de copii

    Între 30 și 120 de lei pentru familii cu un venit mediu lunar mai mic de 200 de lei

    Între 25 și 100 de lei pentru familii cu un venit între 201 și 370 de lei

    Între 50 și 200 de lei pentru familiile monoparentale

    1nesco, vrei sa spui ca elevii se imbraca de la taraba?


    Mycloset foloseste/a folosit metoda cu tricourile....
    Ultima modificare făcută de Vipe; 1st March 2011 la 21:36.

  3. #3
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    Citat Postat în original de Vipe Vezi Post

    1nesco, vrei sa spui ca elevii se imbraca de la taraba?


    Mycloset foloseste/a folosit metoda cu tricourile....
    De elevi nu stiu, ca nu-i am in targetare demografica. Parintii lor cu siguranta se imbraca de la second hand.
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Reclama MV
    De Hyuga în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 13th November 2010, 13:24
  2. Reclama prin sms
    De Addsite în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 1st July 2009, 13:19
  3. Vrei un tricou gratis?
    De adson în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 14th January 2009, 10:41
  4. reclama pe google
    De ibis în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 24th August 2007, 19:35
  5. Cat costa o reclama?
    De Cristy în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 12th October 2005, 17:41

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •