O campanie buna cu tricourile este sa iei o echipa de fotbal/hambal etc si sa le faci tricouri sau sa organizezi diferite intreceri sau alergari de placere prin parcuri in zilele bune!
O campanie buna cu tricourile este sa iei o echipa de fotbal/hambal etc si sa le faci tricouri sau sa organizezi diferite intreceri sau alergari de placere prin parcuri in zilele bune!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)