0 out of 1 members found this post helpful.
Ce te faci daca (sa zicem in perioada de concediu) trec pe la tine pe acasa niste baieti in cautare de ceva ce poate fi vandut repede?
1 out of 1 members found this post helpful.

Postat în original de
bogumil
Ce te faci daca (sa zicem in perioada de concediu) trec pe la tine pe acasa niste baieti in cautare de ceva ce poate fi vandut repede?
Serverul e chiar ultima problema in cazul asta.
Ar insemna ca a fost ceva cataclism, razboi sau ca mi-au murit vecinii.
Dar ce ma fac daca mor chiar eu? Dar ce-am facut cand a ramas datacenterul fara net?
Hai sa ramanem la treburi cat de cat serioase
Ultima modificare făcută de Dan; 11th May 2015 la 19:27.