Penalizarea pentru sitewide pe .com cred ca e de ani de zile. Si nu cred ca exagerez, impreuna cu Ciprian Sorlea. Razvan Pop, Cristian Mezei si altii mai "batrani" am discutat pe forum despre asta.![]()
Nu e valabil si ptr .ro, aici inca merg sitewide-urile. Momentan...




Răspunde cu citat