Citat Postat în original de big Vezi Post
Site-ul e pe .com
Penalizarea pentru sitewide pe .com cred ca e de ani de zile. Si nu cred ca exagerez, impreuna cu Ciprian Sorlea. Razvan Pop, Cristian Mezei si altii mai "batrani" am discutat pe forum despre asta.

Nu e valabil si ptr .ro, aici inca merg sitewide-urile. Momentan...