Fain subiectul asta, nu prea am inteles multe, da am ras putin. BookMarked !
Fain subiectul asta, nu prea am inteles multe, da am ras putin. BookMarked !
<lipsa text>
Ultima modificare făcută de Vipe; 22nd March 2011 la 03:26.
Ca o mica aroganta:
@Urania: Sa nu mai zici ca te fac pe la spate si nu stiu ce...uite sunt baiat bun si iti zic frumos: Ma pregatesc sa urc pe cautarea pasul fortunei. Sa nu cumva sa iesi pe forum pe aici si sa zici ca google nu stiu ce algoritm are![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)