xDigi e mai 'kuul'

@EHR, si eu am un warn de acum 2 ani. Il vad de fiecare data cand intru la Settings (sa vad posturile in care sunt abonat) si imi tot aminteste de "pacatele" copilariei (m-am certat cu nu stiu care pe aici mai pe la inceputuri) Din fericire, am ramas doar cu ala