Postat în original de Marius Cristian 1. S-ar putea schimba si userul meu in MariusCristian din "Marius Cristian"? 2. In caz de raspuns afirmativ pot avea privilegiul de nu semnala in semnatura vechiul nume de utilizator? Se pare ca sunt singurul ignorat.
Momentan este/sunt 3 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 3 vizitatori)
Reguli Forum