1. S-ar putea schimba si userul meu in MariusCristian din "Marius Cristian"?
2. In caz de raspuns afirmativ pot avea privilegiul de nu semnala in semnatura vechiul nume de utilizator?
1. S-ar putea schimba si userul meu in MariusCristian din "Marius Cristian"?
2. In caz de raspuns afirmativ pot avea privilegiul de nu semnala in semnatura vechiul nume de utilizator?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)