adultforum nu stiu daca ai inteles cam care e rostul regulamentului in privinta numelui ales, noi nu am vrea ca userii nostrii sa aiba nume de biciclete, de produse, de nise, de firme sau de domenii. Incercam pe cat posibil sa lasam impresia ca discutam cu oameni.

In plus, ca "strategie SEO" folosirea de astfel de user name-uri nu prea ajuta.

Mai incearca un user name "mai normal", poate tura asta iti iese ceva mai bun. Si apropo de semnatura, e o regula pe care o sa trebuiasca sa o indeplinesti..ca si pe asta cu userul. Altfel, nu cred ca ai sanse sa rezisti in comunitate.

Multumim de intelegere.