As vrea sa schimb sandossu in Alex Dumitru, daca se poate. Am o banuiala ca nu mai merge, in primul rand din motive tehnice, asa e ? :((
Versiune printabilă
As vrea sa schimb sandossu in Alex Dumitru, daca se poate. Am o banuiala ca nu mai merge, in primul rand din motive tehnice, asa e ? :((
mee too. Si am inteles ca administratorul nu prea mai e pe aici. hmm.
S-a mai discutat prin alt thread de o problema tehnica, deci probabil nu se poate momentan.
Nope, nu vreau sa il schimb. :tongue:
Momentan...stam asa. Incerc sa vedem ce putem rezolva zilele astea.
Totusi, cel mai important e ca putem da ban asa ca unii dintre voi sa nu intinda coarda. :goth:
Ptr. restul, multumim de intelegere..eu sper sa rezolvam si problema asta.
a reminder :whistle:
Si eu vreau: Adrian Popuţoaia ;;) !