Buna,
Datorita alegeri pe care am facuto in privinta domeniului pentru blog, as dori sa-mi schimb user-ul in: CatalinMihai.ro
Multumesc anticipat!
Versiune printabilă
Buna,
Datorita alegeri pe care am facuto in privinta domeniului pentru blog, as dori sa-mi schimb user-ul in: CatalinMihai.ro
Multumesc anticipat!
Salutare
Si eu doresc, daca se poate, schimbarea numelui meu din µDobre Petronelµ in µPetronel Dobreµ.
Multumesc!
Doresc shimbarea numelui pe forum .
Nume nou: Ionut.B
@Cristian Mezei
Multumesc !
Cam prin 2020 veti avea numele schimbat, rabdare.
se poate va rog o schimbare in Attila75?
Salut. Inactiv de cativa ani si fara tangente cu domeniul.
Schimbati-mi va rog numele in orice care sa-mi elimine identitatea. Catalin si orice numere la final e ok. Catalin123, etc, nu conteaza