Regulile sunt facute pentru a fi incalcate. Prezumtia de nevinovatie are prioritate. Sa nu crezi ca am avut intentia de a incalca prezentul regulament; ar fi insemnat sa imi fac de lucru inutil. Nu ma caracterizeaza. La fel de sincer, recunosc faptul ca am "citit" in cateva secunde si, analizand acum artl 11, inseamna ca ramane la aprecierea celor cu anumite privilegii daca si in ce fel poate fi subinteles pseudonimul ales "ca fiind in ajutorul unui rezultat SEO", nu ? Cand am avut nevoie de astfel de ajutor, am apelat la caile dedicate acestui tip de 'push' si nicidecum sa ma injosesc la practici de genul celora de care sunt acuzat.
Ok, consider ca nu am fost suficient de atent (desi m-am inregistrat cu bune intentii - check my posts) si prin urmare ma conformez dar, citind in regulament, intreb: de ce 2 puncte?
LE: am postat ca raspuns la postul Dianei.





Răspunde cu citat