Foarte sigur ca da. Nu poate fi doar o simpla coincidenta, mai mult nu-mi amintesc sa fi facut ceva nasol in afilierea cu ei. Defapt n-am mai activat de ceva vreme din motive evidente, dar au mai venit comisioane din linkuri vechi cine stie pe unde aruncate.
Le-am mai dat un mail in care am cerut motivele suspendarii. Foarte probabil sa nu vad vreun raspuns
Momentan este/sunt 7 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 7 vizitatori)