Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 16 din 16

Subiect: Despre un cont/site banat...

  1. #11
    Avatarul lui Nic
    Nic
    Nic este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    14th May 2007
    Posturi
    987
    Putere Rep
    53


    Implicit

    Si unde e nelamurirea? Nu stiai ca nu ai voie sa pui adsense pe un site promovat prin pop ups? Scrie si in tos, si sunt si cateva threaduri explicative la ei pe forum - google support, etc.

    Trebuia sa te interesezi pana sa cumperi trafic.

  2. #12
    Avatarul lui Chivu Mihai
    Chivu Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.128
    Putere Rep
    39


    Implicit

    da.....am citit doar superficial Nic.....

  3. #13
    Avatarul lui Nic
    Nic
    Nic este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    14th May 2007
    Posturi
    987
    Putere Rep
    53


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Pacat ca ti ai banat contul pentru o prostie asa usoara..mai ales ca nu ai voie sa faci alt cont pe acelasi nume... partea buna e ca poti vinde siteurile, si alt user care are adsense si respecta tos poate sa puna reclame pe ele, daca siteurile nu sunt banate.

  4. #14
    Avatarul lui Chivu Mihai
    Chivu Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.128
    Putere Rep
    39


    Implicit

    da...dar nu ti-am zis....am dat sa ii fac alt cont si mi-a activat ,tot pe numele meu,tot pe adresa mea.. si CULMEA pe un site de referate.. referate-ok.info .cum e posibil?

  5. #15
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Citat Postat în original de djzettu Vezi Post
    da.....dar stiti ce nu inteleg eu...le-am dat reply lor...mi-au raspuns ca nu imi mai pot activa contul,si am dat o noua inscriere...si culmea mi l-au activa pe acelasi nume..pe un site de referate...din ce am auzit nu e legal,dar dc mi l-au activat??
    Sunt filtre automate acolo. Sunt ferm convins ca poate inca nu a ajuns filtrul la contul tau (facut recent).

    Cel mai probabil, vei primi un mail instiintandu-te ca ti-a fost oprit contul, in curand.
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  6. #16
    Avatarul lui Chivu Mihai
    Chivu Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.128
    Putere Rep
    39


    Implicit

    am inteles....va multuimesc mult. mi-ati fost de ajuto

    putem inchide topicul

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Solutii site banat
    De Nosfer în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 25
    Ultimul Post: 17th April 2010, 03:07
  2. Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 31st August 2008, 18:09
  3. Cont pe site si acelasi cont pe blog?
    De Federals în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 3rd February 2008, 17:33
  4. Site-ul meu a fost banat de GOOGLE ?
    De djkreasta în forumul Google
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 27th March 2007, 03:05
  5. Google mi-a banat site-ul ?!
    De cicos în forumul Google
    Răspunsuri: 25
    Ultimul Post: 1st August 2005, 14:26

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •