Buna ziua
Credeti ca merita sa cumpar pachetul AdSense ****?
Buna ziua
Credeti ca merita sa cumpar pachetul AdSense ****?
Ultima modificare făcută de Krumel; 14th March 2011 la 17:25.
Nu stiu ce pachet e ala, dar daca e ceva de genul "cum sa faci o caruta de bani peste noapte" clar nu
Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?
Eu zica sa citesti un pic pe acest forum si poate iti faci o idee despre cea ce presupune aceasta ocupatie.
Vorba aia ,,nici o masa fara peste''...,,nici un pas fara informatie''.
Daca vrei un raspuns scurt, atunci : NU
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)