nu am formatat nimic. am gasit cate ceva in neregula, aveam firewallul sistemului de operare dat jos, l-am pus la loc, am reinstalat AVul, merge ok.
mai trebuie sa formatez in cazul asta ? cel care a intrat a intrat cu teamviewer. dar din cate vad acum nu mai are acces. cel putin asa cred, pt. ca nu am mai avut problemele pe care le aveam inainte la PC. UAC sunt la always notify asa ca eu cred ca nu mai are cum sa imi mai controleze ceva din PC. sper sa nu ma insel. mi-am schimbat si IPul de mai multe ori. nuj dak asta ajuta la cva.
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
[QUOTE=Emil;143891]Cata modestie[/QUOTE
subliniez :as putea


[/QUOTE
