vorbesti prostii, ce sa faca cu camera aia cand de obicei o unitate e pusa sub sau paralel cu monitorul, nu are ce vedea, cel mult tastatura, dar degeaba vede tastatura daca nu stie ce program e pe ecran,
de asemenea oricat de mici au ajuns aceste aparate in ziua de azi inca n-au ajuns inca la dimensiuni microscopice, ar fi vizibila cu ochiul liber...