Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 35 din 35

Subiect: Rezultate SEO

  1. #31
    Avatarul lui stefanp
    stefanp este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    21
    Data înscrierii
    16th April 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Posturi
    82
    Putere Rep
    21


    Implicit

    Citat Postat în original de Robert Vezi Post
    Imi scapa mie ceva? Am impresia ca te contrazici singur. Anyways, nu iti contesta nimeni cunostintele in materie de SEO, dar cand faci o afirmatie, sustine-o cu argumente solide. Pentru ca, ce sa vezi, e un forum de seo, unde multi dintre noi facem ... SEO. Fiecare cum stie si cum se pricepe, mai bine sau mai rau.

    Putem discuta mult si bine de ce nu e bine sa fortezi clasarea in top 10 pentru un site pe 50 de kw, mai ales daca nu sunt din aceeasi familie (si mai ales daca vorbim de un site nou), chiar a argumentat foarte bine CDK mai sus, dar hai sa o facem intr-un topic separat, cu argumente pro si contra si poate o sa imi dai dreptate. Sau poate nu, e dreptul tau.

    @vali, tehnic vorbind, se pot face multe. Poti face teste pe proiectele personale, chiar sunt utile si recomandate. Dar hai sa nu ne jucam cu business-urile clientilor. Zic si eu.
    Parca renuntasei la subiectul asta. Nu ma mai contrazic cu tine, ai dreptate, ai cunostinte, ai stabilitate ai tot ce iti trebuie. O sa reflectez pana maine sa vad daca elimin acest serviciu din lista de oferte. Ii las doar pe cei experimentati sa faca asta. Eventual poate pun link direct catre tine.
    Media'90 - web design . e-commerce . seo . promovare . logo design . grafica www.media90.ro

  2. #32
    Avatarul lui Dan
    Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    107
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.358
    Putere Rep
    107


    Implicit

    Citat Postat în original de stefanp Vezi Post
    Salut,
    am activat pana acum pe softpedia si acolo lumea simte nevoia sa se certe, critice si sa impuna reguli la reguli Aici am vazut alt tip de oameni, mare parte din ei legati de activitatea mea si ma bucura acest lucru.
    Nu pari sa te bucuri cand te contrazice cineva.
    Parerea mea este ca n-are rost sa ii tratezi pe cei de aici ca si cum ar vrea sa se certe nonstop. Cauta mai bine sa intelegi ce spun si DE CE spun lucrurile respective. E mai util pe termen lung.

    Ca nota generala, nu stiu cum sa subliniez mai mult ca nu conteaza cine are dreptate. Conteaza sa inveti ceva, sa-i inveti pe altii ceva, sa ajungi la o concluzie.

  3. #33
    Avatarul lui stefanp
    stefanp este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    21
    Data înscrierii
    16th April 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Posturi
    82
    Putere Rep
    21


    Implicit

    Citat Postat în original de Dan Vezi Post
    Nu pari sa te bucuri cand te contrazice cineva.
    Parerea mea este ca n-are rost sa ii tratezi pe cei de aici ca si cum ar vrea sa se certe nonstop. Cauta mai bine sa intelegi ce spun si DE CE spun lucrurile respective. E mai util pe termen lung.

    Ca nota generala, nu stiu cum sa subliniez mai mult ca nu conteaza cine are dreptate. Conteaza sa inveti ceva, sa-i inveti pe altii ceva, sa ajungi la o concluzie.
    Am inteles, asta am sa fac. Imi pare rau ca sunt intr-o perioada care nu imi permite sa fac un caz concret de test (astept sa mi se nasca un baietel zilele acestea), sa vedem ce rezultate avem si unde putem ajunge doar de dragul cazului. Asta consider ca ar ajuta mai mult situatiei date. Sunt de acord (daca si el doreste) sa fac acest proiect de test chiar in colaborare cu Robert, sa inteleaga ca nu am nimic personal cu el, sau ca ii discreditez cumva cunostintele sau experienta.

    Imi cer scuze celor care s-au simtit ofensati de cele spuse de mine. Cand o sa treaca aceasta perioada de nopti nedormite ce va sa vina am sa realizez un caz ipotetic cu buget stabilit si cu acest termen de 30 zile, de la inceput pana la finalizare am sa il expun aici pentru a ne da toti cu parerea ce e gresit/bun la el, ce trebuie sa facem dupa 30 de zile si altele. Poate asa clarificam situatia si ajutam si alte persoane sa invete din greselile noastre.
    Media'90 - web design . e-commerce . seo . promovare . logo design . grafica www.media90.ro

  4. #34
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.027
    Putere Rep
    94


    2 out of 2 members found this post helpful.

    Implicit

    Stefan, daca te-ai simtit ofensat in vreun fel, imi cer scuze. Nu asta a fost intentia. Pe aici incurajam dezbaterile in contradictoriu si fiecare e liber sa isi spuna parerea. Daca e si argumentata, e cu atat mai bine. Si nu, nu traiesc cu impresia ca ai avea ceva cu mine. Ai doar o parere diferita, pe care ti-o respect, dar nu ti-o impartasesc.

    In alta ordine de idei, felicitari pentru evenimentul ce va urma in viata ta.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  5. #35
    Avatarul lui stefanp
    stefanp este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    21
    Data înscrierii
    16th April 2013
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Posturi
    82
    Putere Rep
    21


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Citat Postat în original de Robert Vezi Post
    Stefan, daca te-ai simtit ofensat in vreun fel, imi cer scuze. Nu asta a fost intentia. Pe aici incurajam dezbaterile in contradictoriu si fiecare e liber sa isi spuna parerea. Daca e si argumentata, e cu atat mai bine. Si nu, nu traiesc cu impresia ca ai avea ceva cu mine. Ai doar o parere diferita, pe care ti-o respect, dar nu ti-o impartasesc.

    In alta ordine de idei, felicitari pentru evenimentul ce va urma in viata ta.
    Multumesc, o sa ii fac cont pe forum sa invete de mic cum sta treaba.
    Media'90 - web design . e-commerce . seo . promovare . logo design . grafica www.media90.ro

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Rezultate similare
    De Razvan Matei în forumul Subiecte pentru incepatori
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 4th March 2015, 08:11
  2. rezultate google
    De shotgun în forumul Google
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 18th July 2011, 09:50
  3. rezultate google
    De Mascka în forumul Google
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 12th June 2007, 23:49
  4. Cum pot lua rezultate de pe Google?
    De Sputz în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 3rd May 2007, 12:14
  5. linkuri in rezultate
    De tis în forumul Google
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 9th October 2006, 22:34

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •